Pożegnanie klasy 8…
15 czerwca uczniowie klasy ósmej, wraz z rodzicami zorganizowali pożegnanie- tradycyjny komers. Zaprosili na niego nauczycieli, pracowników szkoły, ze szczególną pamięcią o wychowawczyni – pani Marioli Wrzoszczyk i wychowawczyni z nauczania początkowego – pani...







