Uzdrowisko jak malowane!

W pięknej zimowej scenerii, 3 grudnia, w domu ludowym, odbyło się podsumowanie konkursu rysunkowego dla dzieci „Narysuj Reklamę Uzdrowiska w Jaśkowicach z Wodą Leczniczą” wzięło w nim udział ponad trzydziestu małych artystów z naszej szkoły.

Konkurs jest częścią projektu realizowanego przy wsparciu Powiatu Krakowskiego „Jaśkowice – Historia- Przyszłość – Moja – Twoja – Nasza” przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Jaśkowice XXI Wiek.

Plastyczne wizje naszych uczniów pięknie wpisały się w czasową wystawę eksponującą pamiątki dziejów Jaśkwic, oraz w wykłady i prezentacje o historii wsi i uzdrowiska przeprowadzone przez panów Bronisława Biesia i Michała Pasierbka.

Gospodarzowi spotkania – panu Józefowi Tomczakowi serdecznie dziękujemy za pomysł, zaproszenie i wspaniałe nagrody.

Poniżej prezentujemy zdjęcia pozyskane dzięki życzliwości skawina.eu