Łeba 2024 – Zielona Szkoła nad Bałtykiem

Zdecydowanie kochamy Bałtyk – najpiękniejsze ze wszystkich mórz! W linii brzegowej Morza Bałtyckiego wciąż jest tyle nieodkrytych miejsc i niezbadanych tajemnic, dlatego tegoroczna Zielona Szkoła ponownie zawitała na polskie plaże! 30 maja grupa 44 uczniów i nauczycieli wyruszyła po kolejne morskie przygody! Kierunek Łeba i Nowęcin nad przybrzeżnym Jeziorem Łebsko. W 8 dniowym programie naszej wyprawy nie brakło plażowania, zwiedzania Mierzei Helskiej i Helu, wyprawy na ruchome wydmy w Łebie, latarni Stilo i odkrywania militarnych tajemnic Pomorza. Dni po brzegi wypełnione były aktywnościami sportowymi, grami i zabawami rekreacyjnymi oraz dopisującym wszystkim dobrym humorem! Bałtyk kolejny raz zaczarował nas swoim nieodpartym urokiem zachodów słońca, bezkresem błękitu i krzykiem nadbałtyckich mew! Dziękujemy za tak wspaniale spędzony czas i niecierpliwie czekamy na kolejną wyprawę!

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z Zielonej Szkoły.