Żegnamy klasę ósmą…

To było wyjątkowe pożegnanie – 20 czerwca, na zaproszenie rodziców uczniów klasy ósmej w szkolnej auli spotkali się uczniowie, którzy w tym roku kończą edukację w naszej szkole, ich rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, dyrektor, uczniowie i wychowawca klasy siódmej, oraz zaproszeni goście: ksiądz Teofil Rapacz, p.Ewa Masłowska, p.Józef Tomczak, p. Bronisław Bieś, p. Krzysztof Guściora, p. Elwira Biel i p. Katarzyna Hałat.

Najważniejsi byli w tym dniu ósmoklasiści – wzruszeni, dumni, wdzięczni rodzicom, nauczycielom, sobie nawzajem…

To szczególna klasa, która z racji swej kameralności na długo zostanie w pamięci szkoły – było ich niewiele, ale mogli liczyć na siebie, swoich bliskich, społeczność szkoły i całych Jaśkowic!

Szczególnie ciepło klasa ósma myślała w tym dniu o swoich wychowawcach – pani Agnieszce Lelek i panu Pawle Żmudzie.

Uczniowie nie tylko usłyszeli wiele życzeń, ciepłych słów i wskazówek, ale sami podzielili się swoimi przeżyciami i wspomnieniami, a wspólne oglądanie filmu prezentującego jak dorastali, będąc uczniami tej szkoły od zerówki, było już kulminacją pozytywnych emocji.

Powodzenia w realizacji wszystkich życiowych planów Drodzy Ósmoklasiści!

Możesz również polubić…