Klub Włóczykija wystartował!

Nareszcie! Pogoda, choroby i inne przeszkody spowodowały, że nasz szkolny klub wędrowców rozpoczął swoją działalność dopiero 18 października. Warto było czekać – zasłużyliśmy widać na dobrą pogodę, żeby móc cieszyć się pięknymi pejzażami Lubonia Wielkiego i okolic – pięknego rezerwatu przyrody, oraz szklaków prowadzących z Rabki do schroniska.

Było nie tylko pięknie, ale też wesoło – bo tak być musi na górskich szlakach w gronie szkolnych włóczykijów z Jaśkowic.
bardzo dziękujemy za opiekę panu Narcyzowi Maślance – przewodnikowi beskidzkiemu, nauczycielom, oraz opiekunowi klubu – pani Julii Paluch.

Panuje dość mocne przekonanie, że w listopadzie lub w grudniu spróbujemy swoich sił w kolejnej wędrówce (jeśli pogoda i zdrowie pozwolą)!