Herbatka dla Babci i Dziadka!

Nasza szkoła, we środę 31 stycznia, zamieniła się w kawiarenkę goszczącą Ukochane Babcie i Dziadków uczniów z klas 0-3. Ponad sześćdziesięciu małych artystów – z ogromną radością przywitało blisko stu Ukochanych Gości.

O tym jak piękne i wzruszające było to spotkanie możemy przekonać się z zamieszczonych poniżej relacji: fotograficznej i filmowej.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom za odwiedziny, ale też za codzienną życzliwość i troskę, którą obejmują swoje ukochane wnuczęta. Życzymy – dużo zdrowia i miłości!

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za wsparcie przygotowań artystycznych i organizację spotkania, oraz za współpracę dla pana Sołtysa Józefa Tomczaka (w tym dniu – po prostu dziadka Józefa).

Gratulacje dla nauczycieli: Marleny Curzydło, Barbary Lalik, Agnieszki Lelek, Liliany Czopek i Pawła Żmudy – za piękny i wzruszający program.

Za zatrzymanie tych wspaniałych chwil w kadrze aparatów fotograficznych dziękujemy panu Marcinowi Hałatowi i panu Bronisławowi Biesiowi. Dzięki pnau Marcinowi możemy także obejrzeć film dokumentujący całą imprezę!