Zmiana planu lekcji w dniu 17 grudnia

Dzień dobry
Ponieważ epidemia znów mocno wpływa na nasze szkolne życie – od 20 grudnia przechodzimy w tryb pracy zdalnej – na prośbę wychowawców, uczniów i rodziców: zmieniamy plan pracy szkoły w dniu 17 grudnia (piątek), aby móc przeprowadzić w klasach spotkania wigilijne.
Oczywiście odbędą się one w reżimie sanitarnym, przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności.

Zerówka oraz klasy 1-3 pracują według planu, podobnie jak świetlica szkolna. Wigilie odbędą się na zajęciach w klasach.

Klasy 4-8 przychodzą na 8.00 i mają dwie lekcje według zmienionego planu lekcji, a następnie dwie godziny wychowawcze, na których spotkają się świątecznie z wychowawcami.

Obiady dla klas 4-8 będą wydawane na przerwie o 11.30, a dla klas 0-3 o godzinie 12.30. Jeśli chcecie Państwo odmówić obiad na ten dzień, to proszę o zgłoszenie telefoniczne do sekretariatu do środy 15 grudnia do godziny 12.00.

Pozdrawiam, Andrzej Morawa

Możesz również polubić…