Rok szkolny 2022/2023 za nami…

Ostatni dzwonek w tym roku szkolnym zabrzmiał 23 czerwca.

O 8.00 podziękowaliśmy za niego w kościele, a o 9.00… nie udało nam się rozpocząć Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego na placu przed szkołą – nie pozwoliła pogoda! Sprawnie przenieśliśmy się do sali gimnastycznej (na wszelki wypadek mieliśmy przygotowane obuwie na zmianę, ale wrażenia z połączenia go z galowymi strojami: garnitur + klapki, czy sukienka + halówki, dodatkowo poprawiły nam humory!).

Świętowaliśmy wspólnie z zaproszonymi gośćmi: Radą Sołecką, Księdzem Proboszczem, Ochotniczą Strażą Pożarną w Jaśkowicach, Stowarzyszeniem „Jaśkowice- Nasza Przyszłość”, Kołem Gospodyń Wiejskich w Jaśkowicach, oraz Radą Rodziców.

24 uczniów naszej szkoły otrzymało świadectwa z biało- czerwonym paskiem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Rodzice 9 uczniów otrzymali listy gratulacyjne za wybitne osiągnięcia w nauce (średnia powyżej 5,0) i wzorowe zachowanie dzieci.

Nagrodę „Prymusa szkoły” (absolwent szkoły z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem) otrzymał Michał Tworzydło – nagrodę ufundowało Stowarzyszenie „Jaśkowice – Nasza Przyszłość”.

Przyznano też nagrody ufundowane przez Radę Rodziców w kategoriach:

„Uczeń ze 100% frekwencją” – Kacprowi Frejcowi

„Samorządowiec roku” – Ofelii Pasierbek

„Wolontariusz roku” – Marlenie Śliwie

„Czytelnik roku” – Zofii Pasierbek

„Artysta roku” – Lenie Morawskiej

„Sportowiec roku” – Michałowi Tworzydle

Wszyscy uczniowie klas 1-7 zostali sklasyfikowani i uzyskali promocję do następnej klasy! 15 uczniów zostało absolwentami szkoły!

Bardzo wzruszającym momentem spotkania było podziękowanie dla pana Bronisława Biesia, który kończy pracę w szkole, ale z pewnością nie żegna się z nią, o czym nas zapewnił!

Przed nami wspaniałe i oby bezpieczne wakacje – dziękujemy wszystkim, na których życzliwość i współpracę mogliśmy liczyć.

Możesz również polubić…