#zGRANAszkoła – radość, zabawa i zdrowie!

3 marca uczniowie klas 1-3 gościli na hali Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Pracownicy Centrum, we współpracy z firmą GRANA, zorganizowali dla nas świetne zawody w formie torów przeszkód pokonywanych przez trzy grupy naszych uczniów. Jak miło było wziąć udział w takiej imprezie po miesiącach przerwy związanej z pandemią!

Wszyscy startujący uczniowie spisali się dzielnie, współpracując i zachowując uśmiech nawet w czasie najbardziej wymagających konkurencji.

#zGRANAszkoła Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach (2022-03-03) | Flickr  – dziękujemy za zdjęcia p. Jarosławowi Karasińskiemu (CKiS), za prezenty: sprzęt sportowy i produkty „Grana” – sponsorowi, a za wspaniałą zabawę całemu zespołowi CKiS!