Rekolekcje

W porozumieniu z Parafią N.M.P. Matki Kościoła w Jaśkowicach, w najbliższy poniedziałek i wtorek (28 i 29 marca) uczniowie naszej szkoły wezmą udział w rekolekcjach wielkopostnych.

Szkoła będzie pracowała według zmienionego planu lekcji.
Wszystkie klasy będą miały pierwsze cztery lekcje, a potem zostaną odprowadzone przez nauczycieli do kościoła, gdzie będą przebywać w godzinach 12.00 – 13.00, pod opieką nauczycieli.

Bezpieczniej będzie dla wszystkich, jeśli dzieci będą odbierane/lub samodzielnie wrócą do domów sprzed kościoła o godz. 13.00.

Uczniowie którzy nie biorą udziału w rekolekcjach mogą skończyć zajęcia po czwartej lekcji, lub przebywać w tym czasie w świetlicy – prosimy o deklarację takich sytuacji wychowawcom klas do piątku 25 marca.

Po zakończonych rekolekcjach uczniowie uczęszczający na świetlicę mogą wrócić do szkoły pod opieką nauczycieli – prosimy o deklarację takich sytuacji do opiekuna świetlicy do piątku 25 marca.

Obiady dla dzieci z klas 1-3 będą wydawane o godz. 11.15, a dla klas starszych o 11.30.