rekolekcje

20 i 21 marca uczniowie naszej szkoły wezmą udział w rekolekcjach wielkopostnych, organizowanych we współpracy z Parafią p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jaśkowicach. Szkoła pracuje w tych dniach według zmienionego planu lekcji.

Uczniowie klas 1-8 mają w poniedziałek i we wtorek pierwsze cztery lekcje (zmieniony plan w dzienniku elektronicznym), jedzą obiad w szkole i udają się, pod opieką nauczycieli, na spotkanie do kościoła. Będzie ono trwało do godziny 12.45

Ze względów bezpieczeństwa – po zakończonym spotkaniu dzieci udają się do domów spod kościoła – prosimy o odbiór młodszych dzieci.

Uczniowie korzystający ze świetlicy zostaną odprowadzeni do szkoły przez nauczycieli.

Jeśli ktoś z rodziców nie życzy sobie udziału w rekolekcjach – proszony jest o zgłoszenie tego wychowawcy np. za pomocą dziennika elektronicznego do 17 marca.

Zerówka pracuje w tym dniu bez zmian – jeśli ktoś z rodziców życzy sobie uczestnictwa dziecka w rekolekcjach – proszony jest o samodzielną opiekę nad dzieckiem (po wcześniejszym odebraniu go z oddziału przedszkolnego).