Święto teatru i muzyki

Utalentowani uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje zdolności na kółku muzycznym i teatralnym. Z dużą radością, ale też niepokojem o recenzję, zaprosili swoich rodziców, znajomych i kolegów, aby zaprezentować efekty swojej pracy. Koło teatralne przedstawiło sztukę „Nowa uczennica”, przygotowaną pod kierunkiem p. Marioli Wrzoszczyk, a wokaliści wiązankę różnorodnych przebojów, ćwiczonych pod okiem p. Pawła Żmudy. Występy – dla niektórych premierowe – niosły wiele pozytywnych emocji. Było po prostu pięknie!

Mamy nadzieję, że nasi artyści (docenieni kwiatami przez Radę Rodziców i sporym aplauzem widowni) nie dadzą o sobie zapomnieć i dostarczą nam podobnych wrażeń jeszcze nie raz!

Poniżej zamieszczamy kadry ze spektaklu i koncertu, a wkrótce postaramy się udostępnić nagranie.