Rekolekcje Wielkopostne

W porozumieniu z księdzem proboszczem Teofilem Rapaczem i Radą Rodziców, uczniowie naszej szkoły będą mogli wziąć udział w rekolekcjach wielkopostnych, organizowanych przez Parafię p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jaśkowicach, w najbliższy poniedziałek i wtorek – 11 i 12 marca.

W związku z tym szkoła będzie pracowała w tych dniach ze zmienionym planem lekcji. Wszystkie klasy będą miały pierwsze cztery lekcje, a po nich możliwość zjedzenia obiadu.

Następnie, pod opieką nauczycieli, przejdą do kościoła, wezmą udział w spotkaniu rekolekcyjnym i wrócą do szkoły. Zajęcia skończą się o 13.00.

Uczniowie którzy nie biorą udziału w rekolekcjach spędzą czas na świetlicy szkolnej.

Dzieci uczęszczające na świetlicę mogą korzystać z niej w tych dniach do godziny 17.00

Nie będzie zajęć na basenie dla klas 4 i 5 w dniu 12 marca.