Radość z „Leona”!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon” tym razem z dwóch przedmiotów:  matematyki oraz j. angielskiego. Wyniki osiągnięte przez naszych wychowankach są wysokie i napawają nas radością i dumą. Z matematyki tytuł laureata uzyskało siedem osób są nimi: Lenka Morawska, Mateusz Baran, Jan Kuflowski, Antoni Chodacki, Karol Hałat, Jagoda Zatorska oraz Wojciech Śliwa.

Najwyższy rezultat w szkole osiągnęła uczennica klasy trzeciej Lenka Morawska zajmując II miejsce natomiast w starszych klasach najlepsze wyniki uzyskali Mateusz Baran i Jan Kuflowski zajmując odpowiedni III i IV miejsce. Z języka angielskiego najlepiej spisały się uczennice klasy trzeciej Jagoda Zatorska i Lenka Morawska zdobywając tytuł laureata za zajecie IX miejsca.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.

Szkolni koordynatorzy konkursu:

Anna Zając