Legitymacje dla pierwszoklasistów

Prosimy o dostarczenie zdjęcia do legitymacji dziecka do 20 września 2024r.

Od 12 lipca 2024 roku wszedł  obowiązek zastąpienia papierowej legitymacji szkolnej wersją plastikową (e-legitymacja).

W związku z tym prosimy o przesłanie do sekretariatu szkoły zdjęcia w wersji elektronicznej (plik graficzny w formacie jpg, lub png) na adres sekretariat@szkola.jaskowice.pl

Plik proszę podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka, a w temacie e-maila proszę napisać  „zdjęcie do legitymacji szkolnej”. Zdjęcie powinno być dobrej jakości, aktualne i spełniające wymogi zdjęć do dokumentów.

Wymogi techniczne:

Plik o rozdzielczości minimalnej 492 x 633 piksele.

Proporcje odpowiadające fotografii o wymiarach 35 x 45 mm (szerokość x wysokość)

Bez nakrycia głowy, w pełni widoczna twarz

Jasne, równo oświetlone tło

Najprościej będzie, by robiąc zdjęcie do legitymacji u fotografa, poprosić o udostępnienie wersji elektronicznej ujęcia. Następnie proszę ten plik, bez zmniejszania go i ingerencji w zapis, przesłać do szkoły drogą mailową.