Pokój w sercu – uśmiech na twarzy – Jasełka w Jaśkowicach!

Przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jaśkowicach przedstawienie jasełkowe miało w sobie dużo mocy: talentów aktorskich, wokalnych, plastycznych, które umiejętnie zagospodarowali pani Liliana Czopek i pan Paweł Żmuda, ale przede wszystkim, moc radości i pokoju, która pozwoliła nam po prostu poczuć dobro: w sercu, w głowie i wokół nas… Za te emocje serdecznie dziękujemy artystom i ich opiekunom oraz wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu spektaklu!

Wiemy, że nie doszłoby do Jasełek bez pomocy rodziców i dziadków – zaangażowanych i cierpliwych w przygotowaniach, rozemocjonowanych występami swoich pociech. Dziękujemy szczególnie pani Agnieszce Antos – autorce pięknych kostiumów i panu Marcinowi Hałatowi za serwis video i fotograficzny, przygotowany wspólnie z panem Bronisławem Biesiem.

Dziękujemy za gościnę i dobre słowo księdzu proboszczowi, Teofilowi Rapaczowi. Za obecność i docenienie widowiska: Przewodniczącej Rady Miejskiej – pani Ewie Masłowskiej, Sołtysowi Jaśkowic – panu Józefowi Tomczakowi, Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Jaśkowicach – pani Krystynie Kądziole, Przewodniczącej Stowarzyszenia Jaśkowice – Nasza Przyszłość – pani Renacie Osieckiej, Przewodniczącej Rady Rodziców SP w Jaśkowicach – pani Katarzynie Hałat.

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli przedsięwzięcie datkami – z kapeluszy pasterzy wyjęto 2224 zł.

Oby moc Jasełek trwała w nas jak najdłużej!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia oraz link do filmu: