Kolejne sukcesy brydżystów!

W dniach 10-13 września w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym. Zawodnicy skawińskiego CKiS wrócili z nich aż z 16 medalami. Wielka w tym zasługa zwłaszcza młodszych zawodników, którzy kompletnie zdominowali rywalizację w ramach kategorii szkół podstawowych.

Swoją cegiełkę w tych mistrzostwach dołożyli uczniowie naszej szkoły: Julia i Krzysztof Ziętarscy, którzy świetnie prezentowali się podczas całych zawodów. Na brawa tym razem zasłużyła Julka, która w kategorii par dziewcząt stanęła na drugim słupku podium zdobywając ze swoją partnerką srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej! A za miesiąc kolejna szansa na medale, czyli Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15 i 12. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Możesz również polubić…