Kolejna ciekawa debata!

Po raz piąty spotkaliśmy się ze Szkołą Podstawową w Kopance, aby wspólnie doskonalić umiejętność dyskutowania.

Tym razem przypadła nam w udziale obrona tezy: „System edukacji w Polsce służy rozwojowi zainteresowań uczniów”.

Nasza drużyna, w składzie Anna Stanecka, Ofelia Pasierbek, Natalia Lenik i Milena Waga, przygotowana przez panią Mariolę Wrzoszczyk, dzielnie stanęła w szranki z oponentami. Dziewczyny dobrze opracowały temat, zgromadziły argumenty, przygotowały wystąpienia, pytały i same udzielały odpowiedzi. Co najważniejsze potrafiły zaprezentować swoje poglądy w sposób rzeczowy, przekonujący i kulturalny, a dyskusja była na tyle żywa, że trwała nawet po zakończeniu formuły debaty.

Serdecznie dziękujemy Gospodarzom spotkania oraz prowadzącemu debatę – panu Jakubowi Kozłowskiemu!

Możesz również polubić…