Cudowne Jasełka!

Za nami Jasełka, przygotowane przez uczniów naszej szkoły, pod opieką pani Liliany Czopek i pana Pawła Żmudy. Zebranych w kościele parafialnym widzów zachwyciły wspaniale wykonane kostiumy i  scenografia, ale przede wszystkim  kolędy i piosenki zaśpiewane przez uczniów, oraz pełna zaangażowanie gra młodych aktorów.

Zachwyceni pięknem i atmosferą spektaklu, mogliśmy cieszyć się radością Bożego Narodzenia i możliwością spotkania, które przez ostatnie lata stało się wcale nieoczywiste.

By Jasełka uznać za naprawdę cudowne, potrzebne jest jeszcze pochylenie się nad przekazem płynącym z przedstawienia – anioły, które w tym roku zdominowały jasełkową scenę Jaśkowic, przypomniały nam, że dla miłości, dobra i pokoju musimy zrobić miejsce w naszym życiu – bo jeśli będziemy wciąż zabiegani i zapatrzeni we własne ambicje – przegapimy prawdziwe wartości i ludzi z którymi warto je przeżywać. Na zmarnowanie takiego cudu nie możemy sobie pozwolić!

Serdecznie dziękujemy rodzicom wspierającym młodych aktorów i całe przedstawienie, księdzu Teofilowi Rapaczowi za gościnę i życzliwość, oraz tym, którzy docenili i nagrodzili naszych artystów: Radzie Sołeckiej, Kołu Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeniu „Jaśkowice Nasza Przyszłość” i  Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaśkowicach.

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli młodych wykonawców datkami. Dzięki tej hojności na konto RR wpłynęło 1770 zł.

Za serwis fotograficzny dziękujemy panom Bronisławowi Biesiowi i Marcinowi Hałatowi – poniżej film i link do galerii tego wydarzenia: