Kiermasz świąteczny – podsumowanie!

Drodzy Rodzice,

Składamy ogromne podziękowania za wsparcie naszego kiermaszu świątecznego Waszymi stroikami, ozdobami, ciastami. Pomocą przy obsłudze stoiska, plakatem, transportem, wreszcie-życzliwością i dobrym słowem. Klasom 1-3 dziękujemy za podarowanie na kiermasz pięknych ozdób wykonanych podczas warsztatów w szkole. Wolontariuszom Adasia Śliwy i dzieciom ze szkoły w Paszkówce – za obecność
i wsparcie nas swoimi pracami.

Księdzu Proboszczowi za gościnę i udostępnienie terenu przy kościele na naszą akcję.

Panu Jackowi Kowalówce za możliwość rozłożenia stoiska przy żabce.

Pracownikom szkoły oraz nauczycielom za pomoc w kontynuacji kiermaszu na terenie szkoły.

Wreszcie – za liczny udział w kiermaszu i zakupy – dziękujemy mieszkańcom Jaśkowic i gościom.

Wasz odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Podczas kiermaszu niedzielnego i jego kontynuacji w szkole -dzięki hojności kupujących – zebraliśmy prawie 8500 zl. Kwota ta zasili zbiórkę na ratowanie życia i zdrowia Adasia Śliwy.

Korzystając z okazji-zarówno Wam – drodzy Rodzice – jak i Waszym bliskim życzymy zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jaśkowicach

Poniżej galeria kiermaszu: