Uroczysty apel z okazji majowych świąt
30 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony Świętom Majowym. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie klas I i II zaprezentowali krótką część artystyczną,...







