Noc Filmowa w szkole

Piątkowy wieczór to doskonała okazja, aby spędzić go wspólnie oglądając ciekawe filmy, rozmawiając i dobrze się bawiąc. Postanowiliśmy wykorzystać takie wieczorne spotkanie i 14 czerwca zamienić sale lekcyjne na wielką, szkolną salę filmową. Wygodne materace, puchate poduszki i ciepłe koce to tylko część wyposażenia szkolnego kina. Jak przystało na prawdziwe kino, nie brakło pachnącego popcornu, dużej dawki śmiechu i oczywiście najfajniejszych filmów! Wieczorne oglądanie przeciągło się do późnych godzin nocnych , zakończonych krótkim nocowaniem. Wieczór i noc filmowa okazały się doskonałym sposobem na integrację, rozmowę, dobrą zabawę i budowanie pięknych, szkolnych wspomnień! Zdecydowanie chcemy powtórzyć takie spotkanie!