#zGRANAszkoła już u nas!

W ubiegłym roku, w ramach akcji promującej zdrowie i aktywność fizyczną gościliśmy na sali gimnastycznej Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. W tym roku mogliśmy już współzawodniczyć na naszej hali, goszcząc instruktorów CKiS. W zawodach wzięli udział uczniowie klas 1-3. Podzieleni na grupy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, szybkościowych, wykorzystujących umiejętność współpracy. Niesieni wzajemnym dopingiem spisali się wspaniale – zyskując uznanie sędziów, prowadzących i opiekunów, a przede wszystkim – dobrze się bawili!

Dziękujemy Teamowi CKiS, oraz sponsorowi imprezy – firmie „Grana” za organizację, odwiedziny i pozostawione nagrody!

Link do zdjęć z imprezy za które dziękujemy panu Jarosławowi Karasińskiemu z CKiS

https://flic.kr/s/aHBqjAEgak

Możesz również polubić…