Zabawy karnawałowe!

Karnawał to czas zabawy i radości. Dlatego po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci dyskoteki karnawałowej, którą tuż przed feriami zorganizował Samorząd Uczniowski. Po południu zaczęły się przygotowania, a nasza aula zamieniła się w prawdziwą, udekorowaną balonami i mieniącą się światłami salę balową. O oprawę muzyczną zadbali uczniowie klasy VIII, a zabawę prowadziły Marlena i Zosia z SU.

O godzinie 17.00 do szkoły zawitali uczniowie przyodziani w prawdziwie karnawałowe stroje, a wśród nich: Alvin i wiewiórki, kolorowe potwory, policjanci i wiele innych ciekawych postaci. Było kolorowo, głośno i wesoło.

Nie zabrakło popularnych tańców: pociągu, kaczuszek czy słynnej belgijki. W przerwach uczniowie mogli przekąsić popcorn przygotowany po raz pierwszy w naszej szkolnej maszynie do popcornu, zakupionej z pieniążków samorządu, przy wsparciu Rady rodziców. Atmosfera była fantastyczna, jednak jak wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejny bal karnawałowy już za rok!