Wiosna – zagrana i wymalowana!

Znowu rozpoczęliśmy wiosnę z przytupem.

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego 21 marca rozpoczęliśmy świętowanie jej pierwszego dnia długo wyczekiwaną premierą spektaklu, przygotowanego przez szkolne kółko teatralne, pod tajemniczym tytułem „Nowa uczennica”. Spektakl spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widowni. Całemu zespołowi, wraz z reżyserką p. Mariolą Wrzoszczyk – serdecznie gratulujemy pomysłów i talentu. Mamy nadzieję, że szkolne spektakle na stałe wpiszą się w kulturalny kalendarz naszej szkoły.

Następnym punktem programu były warsztaty w stylu „Eco”, przygotowane przez panią Lilianę Czopek. W trakcie zajęć dzieci wycinały i sklejały papierowe opaski oraz ochoczo ustrajały bibułą gałązki, aby kolorowo przywitać wiosnę własnoręcznie wykonanymi, tradycyjnymi gaikami wiosennymi.