Uroki Doliny Kobylańskiej

W tym roku po raz trzeci Rada Rodziców sprezentowała uczniom, z okazji Dnia Dziecka, wycieczkę!

Poprzednio odwiedzaliśmy Leskowiec i Stare Wierchy – tym razem odkryliśmy urok dolinek podkrakowskich.

Spacer malowniczą Doliną Kobylańską i pętelką wokół niej, wiodącą przez leśne dróżki, malownicze pola zbóż i chętnie przekraczany (aż w siedmiu miejscach 🙂 potok Kobylanka, przy tak pięknej pogodzie zrobiły na uczniach klas 0-2 wielkie wrażenie.

Zregenerowanych pieczoną na ognisku kiełbaską i ciastkami sił wystarczyło także na wspinaczkę do kaplicy oraz gry i zabawy sportowe.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły (za prezent i pomoc w organizacji wycieczki), panu Grzegorzowi Cholewie (za logistykę) i sołtysowi Kobylan (za gościnę). 17 maja na trasę wyruszą starsi uczniowie!

Możesz również polubić…