Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 4 września.

Uczniowie chętni wezmą udział we Mszy Św. w kościele parafialnym o godzinie 8.00. Przejście z kościoła do szkoły odbędzie się pod opieką wychowawców.

Uroczyste rozpoczęcie roku w szkole odbędzie się o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej. Uczniów obowiązują stroje galowe i buty nie pozostawiające śladów na wykładzinie sali.

Na uroczystości mile widziani są także rodzice.

Wszyscy uczniowie będą w tym dniu mieli zajęcia z wychowawcami do godziny 11.30. Prosimy, aby uczniowie klas 4-8 mieli przygotowane do podania wychowawcom własne adresy mailowe – ich wprowadzenie umożliwi im korzystanie z dziennika elektronicznego (moduł uczeń).

Świetlica dla chętnych uczniów działa w tym dniu w godzinach 11.30-16.00.

Zerówka pracuje od godziny 8.00 do 15.00. Dzieci mogą uczestniczyć we Mszy św, pod opieką rodziców i po niej zostać przyprowadzone przez nich do zerówki. Cały oddział weźmie udział w uroczystym rozpoczęciu roku na sali pod opieka wychowawczyni. Tu także serdecznie powitamy obecnych na sali rodziców.

Niestety, szkoła przygotowująca dla nas obiady deklaruje możliwość gotowania ich najwcześniej od 11 września – proszę o zapewnienie dzieciom posiłków i wody do picia.

Rodziców dowożących dzieci samochodami bardzo proszę o korzystanie z parkingu za salą gimnastyczną (jeśli nie będzie miejsc przy szkole), a przede wszystkim wyczulam by nie blokować dojazdu do tego parkingu poprzez pozostawienie auto na przejeździe!

Zebranie z rodzicami klas 2-8, planujemy na 12 września, na godzinę 17.30

Możesz również polubić…