Sportowa jesień.

Piękna sportowa jesień

Korzystając z pięknej jesiennej aury i zaproszenia Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Jaśkowice XXI Wiek, uczniowie naszej szkoły mogli – w ostatnich tygodniach – realizować zajęcia wychowania fizycznego na świeżym powietrzu. Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w rozgrywkach Międzypokoleniowego Turnieju Piłki Siatkowej, a klasy młodsze uczestniczyły w specjalnie dla nich zorganizowanych zawodach sportowych. Mobilne boisko do siatkówki, wpisane w piękny jesienny pejzaż Jaśkowic, pozwoliły naładować akumulatory młodym sportowcom, dając też przedsmak tego, co czeka nas po oddaniu do użytku budowanej przy szkole sali sportowej. W związku z tym warto ogłosić zwycięstwo… wszystkich uczestników!