Nie czas na nudę! – świetna debata klasy siódmej!

Nie czas na nudę! – świetna debata klasy siódmej! Po raz kolejny w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” wzięliśmy, wspólnie ze szkołą w Kopance, udział w debacie oksfordzkiej. Tym razem zastanawialiśmy się czy lepiej odpoczywać w czasie intensywnych krótkich wyjazdów, czy długich podróży. Spór nie był tu najważniejszy – zresztą pozostał nierozstrzygnięty – liczyła się umiejętność dyskusji. Drużyna naszej szkoły w składzie Michał Tworzydło, Natalia Lenik, Ofelia Pasierbek i Milena Waga, przygotowana przez panią Mariolę Wrzoszczyk i trenera: pana Jakuba Kozłowskiego (dziękujemy!), wspierana na widowni przez całą klasę siódmą, zaprezentowała się znakomicie: byli przygotowani, odpowiednio skoncentrowani, sporo wiedzieli i pięknie mówili. Na dodatek słuchali wypowiedzi oponentów, współpracowali ze sobą, mądrze pytali i błyskotliwie odpowiadali, pokazując, jaki pożytek może przynieść ciekawa rozmowa. Gratulacje!