Mikołaj z wyjątkową nadzieją!

8 grudnia uczniowie klasy drugiej i trzeciej naszej szkoły szukali Świętego Mikołaja. Udało im się go spotkać w krakowskiej siedzibie Narodowego Banku Polskiego, na imprezie zorganizowanej prze Fundację „Odzyskaj nadzieję”.

„Mikołaj jest wśród nas!” – to hasło zgromadziło wspaniałych artystów (min. Łukasza Golca, Kordiana), licznych dobroczyńców, sponsorów i przyjaciół fundacji, a przede wszystkim dzieci, które – jeśli sądzić po okazałości prezentów – były w tym roku wyjątkowo grzeczne.

Bezcenna była nie tylko dobra zabawa i świadomość zbliżających się Świąt, ale odczucie radości i dobra! Serdecznie dziękujemy za pamięć i zaproszenie pomocnikowi Świętego Mikołaja – pani Beacie Kurek!

o imprezie możemy dowiedzieć się więcej : Mikołaj jest wśród nas. Wielka impreza dla dzieci w Narodowym Banku Polskim | Dziennik Polski (dziennikpolski24.pl)

Możesz również polubić…