Kiermasz wielkanocny – podsumowanie!

Drodzy Rodzice, kiermasz za nami.

Bardzo dziękujemy za wykonanie i dostarczenie stroików, ozdób i domowych ciast- niektórzy z Was szykowali je z poświęceniem i mimo natłoku swoich obowiązków.

I wyszło świetnie, choć pozostał niedosyt ze strony klientów, że towar za szybko się skończył 😊. Liczymy zatem na dobrą współpracę z rodzicami i dziećmi również w kolejnych edycjach kiermaszy.

Dziękujemy za pomoc obsługującym stoiska mamom i tatom w transporcie, za pomoc przy pakowaniu ciasta.

Cieszy bardzo zwłaszcza zaangażowanie i inicjatywa podjęta w tym roku przez młodych Jaśkowiczan: Marlena Śliwa z kl 8 przyszła w niedzielę rano pomóc w obsłudze stoiska, Hania Chorąży i Lena Morawska z klasy 3-wykonały własnoręcznie zakładki do książek i biżuterię-dziewczynki sprzedawały swoje dzieła po mszach, a dochód ze sprzedaży przekazały również na szkołę.

Najmłodszy pomocnik kiermaszu, któremu należą się słowa podziękowania to Dominik Drzyzga z zerówki – pracowicie ozdabiał naklejkami wszystkie 49 pudełek na ciasto—dobra robota!

Dziękujemy zaangażowanym za wysiłek, który wart jest podjęcia na rzecz naszych dzieci i szkoły oraz za pielęgnowanie tradycji kiermaszy świątecznych w naszej wsi.

Zebrane pieniądze w kwocie ok.3500 zł pozwolą sfinansować wiosenną wycieczkę w plener dla klas 0-8.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jaśkowicach