Kiermasz świąteczny

Kochani!

Pragniemy serdecznie podziękować mieszkańcom Jaśkowic i Gościom za wsparcie naszego kiermaszu świątecznego i zakup ozdób oraz stroików świątecznych. Bardzo cieszymy się,
że mimo zimowych warunków frekwencja dopisała – zebraliśmy do tej pory ponad 2220 zł. Dochód w całości zostanie przekazany dla dzieci z naszej szkoły w Jaśkowicach.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za przygotowanie stroików i ozdób oraz za dary przekazane na kiermasz. Dziękujemy Księdzu proboszczowi za możliwość zorganizowania kiermaszu przy kościele. Słowa podziękowania kierujemy również dla rodziców zaangażowanych w obsługę stoiska, przygotowanie plakatu oraz dla wszystkich, którzy pomogli rozreklamować kiermasz na tablicach oraz w mediach społecznościowych.

Jednocześnie wszystkim Państwu składamy życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pokoju w Nowym 2023 Roku 🙂

Rada Rodziców przy szkole w Jaśkowicach