Górskie wędrówki najmłodszych!

Nie było łatwo – wcale nie szlak był dla nas wyzwaniem, tylko pogoda… najpierw ulewy zmusiły nas do przesunięcia wyprawy najmłodszych uczniów – klas 0-3 w Gorce, o kilka tygodni, a zbliżający się koniec roku mobilizował do wykorzystania szansy jaką był prezent od Rady Rodziców: tradycyjnej już górskiej wyprawy.

Dzielni wędrowcy wyruszyli na szlak z Obidowej na Stare Wierchy 14 czerwca, dzielnie stawiając czoła zmęczeniu, niełatwej trasie i wciąż niepewnej pogodzie. Dali radę – pogoda nagrodziła słońcem, a przyroda – pięknymi widokami.

W schronisku czekał posiłek, który w górach smakuje najlepiej – kiełbaska z ogniska, sporo czasu na odpoczynek i wspólną zabawę.

Mali turyści wrócili zmęczeni, ale radośni i wdzięczni Radzie Rodziców za tak wspaniały prezent z okazji Dnia Dziecka!

Możesz również polubić…