Dzień Dziecka! Historycznie-sportowo-lodowo!

29 maja obchodziliśmy w naszej szkole najbardziej uśmiechnięte święto – Dzień Dziecka!

Wprawdzie część prezentów dotarła już wcześniej (Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich uczniów i przedszkolaków wspaniałe wycieczki), środa to też nie pierwszy dzień czerwca, ale taki termin umożliwił nam wspólne świętowanie wszystkich dzieciaków – także tych wyjeżdżających na zieloną szkołę!

Pogoda dopisała, frekwencja także, więc każde dziecko mogło cieszyć się z:

  • porządnej porcji historii (w ramach spotkań z panem Bronisławem Biesiem, dotyczących życia w dawnych Jaśkowicach – klasy 1-3 i powstania Skawiny – klasy 4-8, które pomogą w przygotowaniu do konkursów plastycznych organizowanych przez Radę Sołecką)
  • solidnej porcji sportu (wszyscy rywalizowali w „zawodach w rzędach”, podzieleni losowo na grupy dzielnie, sprawnie i entuzjastycznie pokonujące zmieniające się tory przeszkód, a reprezentacja uczniów pozwoliła nauczycielom zremisować ze sobą w meczu siatkówki)
  • pysznej porcji lodów (ufundowanych i rozdawanych z uśmiechem przez panie z Rady Rodziców)

Dziękujemy!

fotorelacja – historycznie:

fotorelacja – sportowo:

fotorelacja – lodowo:

Możesz również polubić…