Dyskoteka karnawałowa!

Karnawał to czas zabawy i radości. Dlatego po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci dyskoteki karnawałowej, którą tuż przed feriami, 27 stycznia, zorganizował Samorząd Uczniowski, pod opieką pani Katarzyny Kozłowskiej. Po południu zaczęły się przygotowania, a nasza aula zamieniła się w prawdziwą, udekorowaną balonami i mieniącą się światłami salę balową. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie klas 7 i 8 oraz nauczyciele. O oprawę muzyczną zadbał p. Dyrektor oraz uczennice klasy VIII – Natalia i Eliza.

O godzinie 17.00 do szkoły zawitali uczniowie przyodziani w prawdziwie karnawałowe, mieniące się cekinami i światełkami stroje oraz maski. Było kolorowo, głośno i wesoło.

Nie zabrakło popularnych tańców: pociągu, kaczuszek czy słynnej belgijki, a punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali Kuba z klasy IV oraz Ofelia z klasy VIII.

Atmosfera była fantastyczna, jednak jak wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejny bal karnawałowy już za rok!