Benefis Naszej Rodziny

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia „Benefis Naszej Rodziny”. Celem kampanii jest m. in:

  • wzmacnianie/budzenie przywiązania do tradycji i zachęcanie do tworzenia i kultywowania własnych, rodzinnych obyczajów,
  • wdrażanie do okazywania sobie nawzajem szacunku w rodzinie,
  • wzmacnianie więzi i pogłębianie relacji,
  • tradycji i wartości rodzinnych,
  • wypromowanie mody na wspólne i rodzinne spędzanie czasu wolnego,
  • rozbudzanie ciekawości świata, pasji i aktywności życiowej rodzin.

Udział w programie jest bardzo dobrą okazją do wspólnego spędzania czasu podczas ulubionych aktywności rodzinnych. Projekt zakłada wypromowanie w rodzinach celebrowania własnej wyjątkowości poprzez wprowadzenie do kalendarza uroczystości rodzinnych (jak rocznice, chrzciny, imieniny mamy, taty, urodziny dzieci) Benefisu naszej Rodziny. Wspólna celebracja realizowana jest np. przez założenie specjalnych strojów, uporządkowanie domu, wspólną rozmowę na tematy zaproponowane przez poszczególnych członków rodziny, podejmowanie ulubionej aktywności, wspólne zabawy, śpiew …Rodzina poprzez świętowanie swojej wyjątkowości wzmacnia/wytwarza swój system wartości, zwyczaje i tradycje. Obyczaje mają moc normatywną, wchodzą w treść i zakres wychowania młodego pokolenia.

I etap kampanii ( zgłoszenia rodzin) został przedłużony do dnia 15 listopada. Kartę zgłoszeniową należy dostarczyć do koordynatora projektu- Katarzyny Brzeskiej ( w formie „Papierowej lub przez dziennik elektroniczny).

Szczegóły projektu znajdują się na stronie: https://kamp2022.benefisrodzin.pl/

W załączniku znajduje się regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa.

BR22-regulamin-konkursu

BR22-zgloszenie-Etap1

Możesz również polubić…