Pamiętaj o bezpiecznym odpoczynku letnim!
Jeszcze kilka chwil, jeszcze tylko rozdanie świadectw i rozpoczną się zasłużone wakacje! Każdy z Was dał z siebie wszystko podczas tego roku szkolnego i zapracował na lato pełne wakacyjnych przygód, ciekawych spotkań i fascynujących podróży! Zanim jednak wszyscy wyruszymy po letnie słońce, szum fal i na górskie wędrówki, to zapraszamy Was do zapoznania się z wakacyjnym przewodnikiem o tym, jak spędzić letnie miesiące nie tylko ciekawie, ale przede wszystkim bezpiecznie! Grafiki przedstawiają 5 ważnych obszarów, o których warto pamiętać każdego letniego dnia!
Drodzy Uczniowie! Pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas poruszania się ciągami pieszo – rowerowymi i jezdniami, surfowania po sieci internetowej i mediach społecznościowych oraz w czasie wypoczynku nad wodą i w górach! Wakacje to czas, który sprzyja zawieraniu znajomości, także tych wirtualnych, dlatego zawsze kierujcie się odpowiedzialnością, rozsądkiem i dbałością o swój wizerunek w Internecie. Wykorzystajcie ten czas, aby odpocząć od codziennego stresu, trudnych emocji i zmęczenia obowiązkami. Zdrowie psychiczne jest podstawą do efektywnego odpoczynku i regeneracji sił!
Życzymy Wam niezapomnianych wakacji i czekamy niecierpliwie na Wasz powrót we wrześniu!













