Szkolny Klub Włóczykija startuje!

Chcemy rozpocząć nową formę zajęć – wycieczki w ramach Szkolnego Klubu Włóczykija.

Jest to propozycja adresowana do chętnych uczniów klas 4-8, którzy chcieliby poznawać szlaki górskie i wędrować, ciesząc się pięknem przyrody i wesołym towarzystwem.

Opiekunem klubu jest szkolny psycholog – pani Julia Paluch.

Na początek propozycja wejścia na Luboń Wielki – uroczy szczyt Beskidu Wyspowego, na którego zdobycie wystarcza pętla – 3 godzinna z Rabki Zaryte.

Na szczycie będzie można odpocząć w malowniczym schronisku.

Koszty wycieczki (60zł) obejmują dojazd wynajętym busem i opieką przewodnika.

Wycieczkę planujemy na piątek 4 października, na zgłoszenia chętnych czekamy do 27 września – do pani Marioli Wrzoszczyk – mamy 25 miejsc!

Do udziału w wycieczce nie jest niezbędna żelazna kondycja fizyczna, przeciętnie sprawne dziecko spokojnie da radę. O niezbędnym ekwipunku, dokładnym planie i terminie wpłaty zostaną poinformowani rodzice dzieci, które zgłoszą swój udział.